وبمستر کیست و وظایف وبمستر چیست؟

یکی از مزایایی که اغلب سایت های EDU دارند هم دقیقا همین است که عمر دامنه آنها بسیار زیاد بوده و گوگل برای شان ارزش بیشتری قائل میشود. بک لینک تاثیر زیادی بر رتبه بندی موتورهای جستجو خواهد داشت و هر چه وب سایت ها بیشتری با درجه اعتماد بالا به شما لینک دهند، اعتبار شما نزد موتورهای جستجو نیز افزایش مییابد، چون این گونه استنباط میشود که محتوایی که تولید کرده اید محتوای مناسب برای کاربران است. بهبود سئو سایت چه تاثیری در رشد کسب و کار دارد؟ اما اصولا ساخت بک لینک در سایت های EDU کار سختی است و هر کسی نمیتواند از این سایت ها لینک بگیرد.

اگر از قبل برای سایت تان، نقشه سایت داشته اید می توانید آن را در بخش Add a sitemap اضافه کنید. همین که این مطلب به طور کامل مطالعه شود، مدت زمان حضور او در صفحه افزایش مییابد و با خارج نشدن او از سایت، نه تنها سئو سایت صدمه نمیبیند، بلکه نتایج بهتری را نیز به همراه دارد. کسب و کارها در هر قسمت از وبسایت خود این تبلیغات را منتشر میکنند و معمولا پلتفرمهایی برای اینگونه تبلیغات وجود دارد.

وقتی میخواهید رپورتاژی را در سایتی منتشر کنید، بهتر است وضعیت آن سایت را از نظر تعداد رپورتاژهای هم موضوع با شما چک کنید. رتبه صفحه در بینگ اهمیت کمتری دارد زیرا الگوریتم های موجود گوگل برای رتبه بندی صفحات با بینگ متفاوت است و هر کدام روش انحصاری برای رتبه بندی دارند. با بهینه سازی سئو سایت در رتبه بندی گوگل می توانید رتبه بهتری دریافت کنید و وب سایت تان جز پیشنهادات اول گوگل قرار گیرد. نکته مهم: کلمه EDU در واقع مخفف کلمه educational به معنی آموزشی است.

همانطور هم که گفتم ثبت دامنه EDU کار راحتی نبوده و عملا غیر ممکن است. مدیران وب ممکن است با تبلیغکنندگان از خارج از سایت همکاری کنند تا استراتژیهای مؤثری برای کسب درآمد از سایت ایجاد شود. اشتباه نکنید درست است که باید از کلمه کلیدی در آدرس سایت استفاده کنید اما استفاده بیش از حد در آدرس برای گوگل ممکن است حساسیت برانگیز باشید و ربات های گوگل را حساس کند و یا بدتر گوگل شما را به استفاده بیش از حد از کلمه کلیدی آن هم در یک جای کلیدی متهم کند .

دیدگاهتان را بنویسید