وبمستر کیست و چه نقشی در هدایت یک وبسایت برعهده دارد؟

شاید یک کسب و کار بخواد در ماه 200 تولید محتوا داشته باشه و سئو سایتش رو بهبود بده تا در طولانی مدت پرچمدار حوزه کاری خودش باشه و و یک بیزینس دیگه بخوائ ابتدای کارش رو با تبلیغات انجام بده و با اون روش مارکتینگش رو پیش ببره و اینکه کدوم دارن راه درستی رو میرن باید بگم اگر طبق برنامه ریزی و هدفمند باشه هر 2 ! دقت کنید که هر کلمه در URL باید با استفاده از خط فاصله(-) جدا شود. محتوا باید بهطور واضح توضیح دهد که چه محصول با خدماتی را ارائه میدهد و موضوع صفحه را کاملاً برای کاربر مشخص و شفاف کند.

عنوان، هدینگها، متا توضیحات و URL باید کاملاً واضح باشند. ساختار و در واقع کدنویسی استاندارد ، طراحی مناسب ، استفاده از علامت گذاری های اسکیما ، افزایش سرعت لود، طراحی نسخه مناسب تلفن های هوشمند ( ریسپانسیو ) برخی نکات مهم در سئو تکنیکال هستند که باید در جریان بهینه سازی رعایت شوند. با وجود اینکه رپورتاژ آگهی یکی از روشهای لینک سازی است، اما دقیقاً همان نیست. از سوی دیگر، اگر فکر میکنید به اندازهی کافی دانش و مهارت در این زمینه دارید میتوانید کسبوکار اینترنتی خودتان را راهاندازی کرده و از طریق آن به کسب درآمد بپردازید، راههای زیادی برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد که میتوانید در مقالهی آموزش راهاندازی کسبوکار اینترنتی آنها را مطالعه نمایید، یکی از جذابترین متدهای کسب درآمد از این حرفه راهاندازی یک کسبوکار شخصی است، در صورتی که فکر میکنید توانایی این کار را دارید حتما آن را امتحان کنید!

اگر شما در زمینه انتشار رپورتاژ آگهی فعالیت میکنید و یا میخواهید یک متن خبری را به صورت رپورتاژ منتشر کنید، بهتر است نظر کارشناسان سئو و بازاریابی محتوا را مد نظر قرار دهید. تبلیغات رپورتاژ به شکل های مختلفی انجام می شود و انواع آن بسیار زیاد است. تبریک می گم شما سئوکار هستید! در صورتیکه نمونههای اولیه شما کپیبرداری از دیگر فریلنسرها باشد، کار شما دیده نخواهد شد.

به عنوان مثال بنده نیز خود یک بازدیدکننده به شمار میروم، هر زمان که به دنبال مقالهای در سایتها هستم، قبل از خواندن مقاله به عنوانها و زیرعنوانهای کل صفحه نگاهی کوتاه میاندازم و براساس نیازهای خود برآورند میکنم که آیا این همان مقاله ای هست که میخوام یا خیر و اگر عنوانها به خوبی برای رفع نیازهای من قابل فهم نباشد قطعا به دنبال سایت دیگر میگردم. دامنه اصلی به عنوان یک فولدر و هر اسلش بعد از دامنه اصلی نیز به عنوان یک فولدر جدا در نظر گرفته شد.

دیدگاهتان را بنویسید