وظایف یک وبمستر؛ همه یا هیچ!

در سئو باید یک نکته را به خاطر بسپارید: منتظر نتیجه سریع نباشید، طبق معمول کار کنید و همیشه به این نکته توجه کنید که سئو یک فرآیند مداوم است. بک لینک های رایگان ایرانی (فارسی) و خارجی زیادی وجود دارد زیرا برای ساخت بک لینک باید از هر دو سایت ایرانی و خارجی استفاده کنید. موتور جستجوگر گوگل پرکاربردترین آنها در این زمینه به شمار میآید؛ اما بر اساس جدیدترین آمارهای منتشر شده به نظر میرسد بینگ در حال تصاحب سهام گوگل در این زمینه است و بخش بزرگی از جستجوهای انجام شده در آمریکا و انگلیس توسط آن انجام میشوند.

اما باید در وهله اول بدانید که رپورتاژ آگهی چیست و چگونه می توان با به کارگیری اصول سئو آن را انتشار دهید. راههای بهبود بازاریابی با استفاده از رپورتاژ خبری چیست ؟ منظور از افزونه سئو برای وردپرس چیست؟ امروزه سایت های زیادی در سطح اینترنت وجود دارند که می توانید در آنها عضو شوید و نام سایت رقبای خود را وارد کنید، سپس بررسی کنید که آنان از چه سایت هایی بک لینک دریافت می کنند. با عضویت در سیستم های وبلاگ دهی خارجی می توانید مطالب فارسی خود را منتشر کنید اما در بعضی از موارد دیده شده است که با زبان فارسی مشکل دارند و ممکن است وبلاگ شما را مسدود کنند.

ایجاد بک لینک رایگان یکی از مواردی است که هنگام انجام پروژه سئو بخشی از Off-Page محسوب می شود. یکی از خدمات این مجموعه هم فروش بک لینک است. به طور مثال رقیب شما از طریق ارائه نظر به عنوان مهمان در یک سایت، بک لینک دریافت می کند، شما نیز این کار را انجام دهید و برای همان سایت مهمان باشید.

شما چه تجربههایی از انتشار رپورتاژ آگهی دارید؟ از لیست بک لینک های رایگان ایرانی و خارجی که برای شما در سایت قرار داده ایم، لطفا به مرور زمان چند لینک ایجاد کنید. به عنوان مثال شما می توانید فعالیت خود را اینستاگرام و فیسبوک به طور همزمان شروع کنید، بازخورد بگیرید و سپس با توجه به آمار و ارقام ها تصمیم بگیرید در کدام یک بیشتر فعالیت کنید؟ در این مطلب ما برای شما لیستی از سایت های ایرانی و خارجی آماده کردیم که می توانید به راحتی و به صورت رایگان در آنها لینک بسازید و رتبه خود را بهبود ببخشید.

دیدگاهتان را بنویسید