پایین کشیدن رقبای پیشکسوت آسان نیست

هدف یک سئوکار فقط جذب ترافیک از طریق موتورهای جستوجو نیست. سئوکار در تهران یا همان کارشناس سئو کسی است که بعد از طراحی و پیاده سازی سایت برای بهینه سازی آن دست بکار می شود. بعدازاینکه این افزونه را نصب و فعال کردید، وارد بخش پیشخوان » سئو » AMP شوید، حالا کافیه برای پست تایپهای موردنظر خود، چسب یواست را برای AMP فعال یا غیرفعال کنید. این پلاگین درواقع همانطور که خودش گفته، مثل چسب عمل میکند و پلاگین AMP و یواست سئو را به همدیگر میچسباند.

به همین دلیل ما باید در بخش افزونههای وردپرس، Yoast AMP را سرچ کنیم، یک پلاگین به اسم چسب برای یواست سئو و AMP را میبینید که باید آن را نصب کنید. بهترین پلاگین برای این تکنولوژی، افزونه AMP است که میتوانید آن را از مخزن وردپرس خود پیدا کنید و روی سایت خود نصب کنید؛ چون تنظیمات این افزونه کمی طول میکشد، تنظیمات این پلاگین را در این جلسه آموزش نخواهم داد.

سایت هایی که برخلاف شئونات اسلامی و اخلاقی ایجاد شده اند، به هیچ وجه بهینه سازی روی آن ها صورت نخواهد گرفت. تمام وب سایت هایی که طراحی می شوند در بستر اینترنت توسط ربات های هوشمند موتورهای جستجوگر مورد بررسی و تفحص قرار می گیرند و بر روی رتبۀ وب سایت تأثیر قابل توجهی دارند. نکته: بارها بر این نکته تاکید داشته ایم که هدف ما در این وب سایت جدا از بحث فروش بکلینک, آموزش نیز هست؛ لذا در پنج نوشتار زیر روش هایی را برای به دست آوردن بک لینک به صورت رایگان آورده ایم. سایتهای پربازدید با رتبه های بالای زیادی هستند که کلمات پر رقابتی ندارند اما در عوض تعداد کمی بک لینک قدرتمند و با کیفیت ( چگونه بک لینک با کیفیت و بیکیفیت را تشخیص دهیم؟ ) دارند.

هر گونه لینک سازی یا همان لینک بیلدینگ به صورت دستی برای تغییر رتبه سایت در نتایج جستجو خلاف قوانین و سیاستهای کار گوگل است؛ لذا دنیای بک لینک سازی دستی سیاه و چراغ خاموش می باشد خوشبختانه ما در سئو فاکس با داشتن سابقه 5 ساله در این زمینه در برخی از پکیج های بک لینک خود پلنهای مشاوره قرار داده ایم تا متقاضیان خدمات بک لینک سازی از دانش و تجربه ما در کمپین های لینک بیلدینگ خود استفاده کنند این کار باعث حصول نتیجه بهتر در روند SEO می شود. Accelerated Mobile Pages یک نسخه کش شده از وبسایت شما را روی سرورهای گوگل میسازد، تا بهمحض کلیک شدن روی سایت شما در نتایج جستجوی گوگل، وبسایت شما بدون تأخیر و سریع باز شود و نیازی نباشد کاربر منتظر لود شدن وبسایت شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید