چرا به سئوکار نیاز داریم؟

2.سئو کلاه سیاه (Black Hat Seo): در سئو کلاه سیاه، هدف فریب دادن گوگل و الگوریتمهای آن است، از جمله کارهایی که در این روش رخ میدهد میتوان به کپی مطالب سایتهای دیگر، استفاده بیش از حد کلمات کلیدی، مخفی کردن کلمات کلیدی و … مثلا شاید وزنهای یک مدل یا دیتاست را در آن ذخیره کرده باشید.

اغلب کاربری که از گوگل استفاده می کند، دقیقا می داند که به دنبال چه چیزی است، آن را جستجو کرده و به آدرس سایت مقصد می رسد. در جواب این پرسش ها میتوان به مواردی اشاره کرد که ما در زیر آنها را برای شما برخواهیم شمرد. به طور کلی به کلمات یا ترکیبی از کلمات که کاربران اینترنتی برای رسیدن به هدف خود در موتورهای جستجو مثل گوگل وارد می کنند کیورد یا کلیدواژه گفته می شود. آن ها غالباً با کلمات کلیدی گوگل بهینه سازی شده اند و برای انسان بهینه نشده اند. این هدف می تواند در جهت کسب اطلاعات و دانش یا جستجو برای کالا و خدمات خاص باشد.

در این مقاله ما تمامی تلاش خود را بر بیان مهم ترین نکات سئو گذاشته ایم. این یعنی گام اول را برای ترغیب مشتری به خرید یا استفاده از خدمات خود برداشته اید. این مخزن عظیم برای صاحبان مشاغل و هر کس دیگری که میخواهد سایتی پر بازدید داشته باشد بسیار حائز اهمیت است. همین خلاقیت کاربران است که مخزن عظیمی از کلیدواژه ها را می سازد. با ما همراه باشید تا پاسخ این سوالات را با هم مرور کنیم. در آینده نحوه راه اندازی گوگل آنالیتیکز رو هم آموزش خواهیم داد. در این دوره شما می توانید به صورت تخصصی و حرفه ای لینک سازی خارجی را آموخته و با خیالی آسوده برای وبسایت خود لینک بیلدینگ را انجام دهید.

سعی ما در این سایت ارائه راهکارهای حرفه ای و فنی برای بهینه سازی سایت شماست. در خیلی از موارد کاربران دنبال چیزی هستند که عنوان یا کلمه ای مخصوص برای آن وجود ندارد، از این رو با خلاقیت خود ترکیباتی می سازند تا با استفاده از موتور جستجو آنها را به هدف برساند. وقتی وب سایت خود را در اطراف کاربر ایجاد می کنید و بر افزودن ارزش برای کاربر تمرکز می کنید، بازدیدکنندگان مدت بیشتری در سایت شما می مانند، مطالب بیشتری را مطالعه می کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شما ارتباط برقرار می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید