چگونه به یک سئوکار حرفهای تبدیل شویم؟

توصیه شده برای مدیران بازاریابی: اگر یک مدیر بازاریابی هستید، به شدت توصیه میشود که از سئو غافل نمانید. با فریلنسری میتوانید در هر ساعتی که بهرهوری بالاتری دارید کار کنید بدون اینکه مجبور باشید در یک مکان خاص در ساعات خاصی کار کنید! اگر شبها بیشتر تمرکز دارید مجبور نیستید صبح زود از خواب بیدار شوید! شما می توانید با تعهد و جدیت خود در این کار موفق شوید. با این وجود شما بصورت مستقیم با مشتری ارتباط خواهید گرفت و باید مهارت های کافی برای جذب مشتری داشته باشید تا بتوانید موفق باشید.

شما در این حالت می توانید به صورت پاره وقت کار فریلنسینگ انجام دهید و این کار باعث می شود که شما در زمینه های مختلف، تجربه بیشتری بدست آورید. این موضوع می تواند در سئو سایت تاثیر مستقیم و بسیار مفیدی داشته و باعث شود که موتورهای جستجوگر، سایت شما را به عنوان یک سایت محبوب و مورد اعتماد به کاربران دیگر معرفی کنند. یکی دیگر از مزایای فریلنسینگ برای متخصصینی که کاری مناسب تخصص خود نیافته اند این است که بدون محدودیت جغرافیایی می توانند با ارسال رزومه برای شرکت های معتبر در خارج از کشور نیز به صورت دورکاری فعالیت نمایند.

سئو دارای ماندگاری بالایی است ولی تمامی روش های تبلیغاتی به محض اتمام شارژ دیگر کسب و کار دیده نخواهد شد. سئو آفپیج یا سئو خارجی بر تمامی فعالیتهایی تمرکز دارد که خارج از صفحه انجام میگیرند. ترجمه متن به متن: همانگونه که در تصویر بالا ارائه شده است توسط دو تب قرار گرفته میتوان زبان مبدا و مقصد را انتخاب کرد (در این عکس زبان انگلیسی و فارسی انتخاب شده است)، سپس برای استفاده از مترجم گوگل کافیست که متن مورد نظر را در کادر خالی مشخص شده کپی کرده، google translate ترجمه آن به فارسی را برای شما نمایش میدهد.

مهمترین بخش سئو داخلی محتوا می باشد و تولید محتوا یکی از مواردی است که ارتباط مستقیم با رتبه سایت دارد. از طرفی احتمالا خود شما هم شاهد بوده اید که در طول سالیان گذشته چه شبکه های اجتماعی آمده و رفته اند، بعضیها هنوز هستند اما مانند گذشته کارایی ندارند و بخش قابل توجهی از بازار خود را به جایگزین ها داده اند.اتاق های چت یاهو را یادتان هست؟ شرح یا اشتراکگذاری: با انتخاب این گزینه میتوانید نتایج آن بخش را در شبکههای اجتماعی (Social Media Traffic) مختلف با دیگران به اشتراک بگذارید. فرصتی بینظیر برای کسب تجربه در اختیار دارید: میتوانید با کارفرماهای مختلف کار کنید، پروژههای متنوعی قبول کنید و به این شکل تجربهای ارزشمند کسب کنید که به دست آوردن آن به شکل سنتی غیرممکن است.

دیدگاهتان را بنویسید