چگونه عکسهای روزانه Bing را به عنوان والپیپر ویندوز 10 انتخاب کنیم

زمانی که گوگل به خزیدن در صفحات وبسایت شما میپردازد، به دنبال تطبیق محتوا با نیاز کاربر میباشد. اگر چه شرکت گوگل اعلام کرده است که برای سئو سایت بک لینک edu نسبت به دیگر بک لینک ها از اهمیت ویژهای برخوردار نیست اما طبق بررسیهای انجام گرفته، بک لینک های دانشگاهی در بالا رفتن میزان اعتماد گوگل نسبت به یک سایت (سایتی که به آن از سوی وب سایت دانشگاهی لینک داده شده است) بسیار موثر میباشند و نمیتوان از آنها چشم پوشی کرد.

انیمیشن بینگ بانی در 2 فصل ساخته شده است که فصل اول آن شامل 78 قسمت و فصل دوم آن 27 قسمت دارد و مدت زمان هر قسمت این کارتون در حدود 8 دقیقه است. ابلته این به طور ضمنی نشانگر آن است که آن اپ را در وهله اول نصب کردهاید، و نه یک اپ نامرتبط از سوی همان توسعهدهنده. بلکه از یک ویژگی پلتفرم اندرویدی استفاده میکند که برای توسعهدهندگان اپ این امکان را فراهم میآورد که سرویسهای سفارشیسازیشدهشان را در آن منوی پاپآپ قرار دهند تا خدمات مضاعفی که توسط اپهایشان ارائه میشود را پیشکش کنند.

خوشبختانه Microsoft Edge دیگر از افزونه search provider که قبلا در Internet Explorer استفاده میشود بهره نمیبرد، پس نباید نگران نصب این برنامه قدیمی باشید. توجه داشته باشید که این افزونه صرفاً یادآور برخی نکات در بهینه سازی داخلی سایت است و این هنر وبمستران و مدیران سایت است که چگونه و با چه سیاستهای هوشمندانهای بتوانند از این افزونه مناسب وردپرس استفاده کنند. شاید به کاربردن واژهی تضمینی کمی اغراقآمیز باشد، اما شرکتهای باسابقه و حرفهای میتوانند تمام انتظارات شما از خدمات سئو را برآورده کنند.

اکنون که کورتانا را غیرفعال کرده اید ، سایر تنظیمات تغییر خواهد کرد و گزینه “Search online and include web results” را غیرفعال کنید ، در واقع شما جستجوی بینگ را غیرفعال کرده اید . مثلا شما میتونید تابلوهای راهنمایی و رانندگی رو تغییر بدید؟ به بیان روشنتر، مایکروسافت هیچگونه هک امنیتی انجام نمیدهد و واقعا بینگ را بدون اجازه شما نصب نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید