کاربران به موتورهای جستجو اعتماد دارند

۲- سئو: سئو مجموعه ای از تکنیک هایی است که برای رتبه دار شدن صفحه و وب سایت در موتور های جستجو مورد استفاده قرار میگیرد و باعث میشود وقتی یک کاربر در موتور جستجو دنبال مطلبی میگردد، وب سایت شما بالاتر از وب سایت های رقیب شما ظاهر شود.

باید صبور باشید و به روباتهای گوگل زمان بدهید تا درک کنند که سایت شما لیاقت بودن در صفحه اول را دارد! کارمزد دریافتی پارس کدرز از درآمد فریلنسرها در حدود 10 تا 15 درصد است. در این سایت حداکثر کارمزد دریافتی در حدود 20 درصد است. کاریشه از فریلنسر 8 درصد و از کارفرما 5 درصد کمیسیون دریافت میکند. کاریشه نیز مانند بسیاری از سایتهای دورکاری در زمینههای کاری مختلفی فعالیت میکند. منکارتو از سایتهای آزادکاری تازه تاسیس است که در زمینههای مختلفی به فریلنسرها پروژه ارائه میکند. برنامه جو از دیگر سایتهای فریلنسری ایرانی است که در حوزه برنامه نویسی فعالیت دارد.

کارمزد دریافتی این سایت از فریلنسرها 5 درصد است . کارمزد دریافتی تایپایران 10 درصدِ درآمد فریلنسر است. در بخش Convert هدف آن است که مشتری به یک خریدار پرتکرار تبدیل شود که برای هر شرکتی میزان مختلفی از فروش، معنی فروش پر تکرار است. نیاز یک سایت فریلنسری نوپا در ایران است که از سال 1395 شروع به فعالیت کرده است.

اینکه کاربر در سایت شما چه احساسی دارد همان تجربه کاربری است و شما باید همواره سعی کنید که کاربران از بودن در سایت شما احساس خوشایند و راحتی داشته باشند. اگر شما بازاریاب باشید احتمالاً در بازار دیجیتال با چالش های جدیدی روبرو هستید. فیلم دیدن جواد عزتی با فیلمی که من و شما میبینم متفاوت است.

دیدگاهتان را بنویسید