کدام نوع سئو مهم تر است؟

رتبه الکسا هیچ ربطی به سئو سایت شما ندارد . اما نکته ای که وجود داره اینه که وقتی سایت ما در خط اول گوگل باشه ، به دلیل اینکه تعداد بازدید کننده های سایت شما بیشتر می شود پس رتبه الکسا هم رشد می کند . برای این کار نیاز هست که شما اول آموزش سئو رو به صورت حرفه ای یاد بگیرید و روی چندین سایت اطلاعات خودتون رو آزمون و خطا کنید . در گام سوم وظایف یک سئوکار را به طور کامل و منظم برایتان شرح می دهم و درنهایت به شما خواهم گفت چگونه سئو را یاد بگیرید.

اگر در دوره سئو سایت کارکوک شرکت کنید ، شما می توانید به یک کارشناس سئو تبدیل شوید . شما با انتشار این مطالب در سایت هایی که از قدرت دامنه ی خوبی برخوردارند میتوانید مطلب خود را منتشر کرده و از امتیازات ویژه ی آن بهره مند شوید. سایت های زیادی هستن که لیست سایت هایی که رپورتاژ منتشر میکنند را در آورده و شما میتوانید از بین اونها انتخاب کنید به چه سایتی رپورتاژ سفارش بدین.

با استفاده از ابزارهایی که در این زمینه وجود دارد شما می توانید keyword difficulty یا سختی کلمه را پیدا کنید که عددی بین 0 تا 100 است . که در مقاله کلمات کلیدی پولساز می تونید این کلمات رو برای سایت خودتون به راحتی پیدا کنید . اولین قدم برای سئو کردن یک سایت پیدا کردن همین کلمات هستند .

با توجه به توضیحاتی که سئو چه دست آوردهایی را برای یک شخص یا یک سایت می تواند داشته باشد ، احتمالا خیلی از شما عزیزان دوست داشته باشید که یک کارشناش سئو شوید و با استفاده از لپ تاپ خودتون مسیر درامدی خود را آغاز کنید . الکسا یک سایت جهانی هست که رتبه سایت شما رو دربین سایت های دنیا و همچنین در کشور مورد بررسی قرار می دهد و یک رتبه ای را به شما اختصاص می دهد و هر چه این عدد به سمت 1 نزدیک تر باشد یعنی میزان ترافیک و بازدید سایت شما بیشتر است .

دیدگاهتان را بنویسید