گوگل وبمستر تولز Google Webmaster Tools چیست؟

در این بخش تجزیه و تحلیل عملکرد سایت شما در جستجوی گوگل و الگوی جستجوی کاربران در اختیار شما قرار میگیرد. گوگل فرست با ارائه راهکارهای دراز مدت، در راستای بهبود شرایط سئو وب سایت های مشتریان خود گام بر می دارد. یکی دیگر از قابلیتهای یواست سئو این است که زمانی که شما در حال نوشتن پست جدید در سایت هستید با توجه به پستی که در حال حاضر در حال نوشتن آن هستید؛ مطالبی پیشنهاد میشود که شما برای آنها “Internal Linking” تهیه کنید.

شاید تنها قابلیتی که نتوانستیم برای آن جایگزینی پیدا کنیم این قابلیت است. بک لینک یا رپورتاژ آگهی هر دو یکی هستند اما تلفظ آنها با یکدگیر متفاوت است. از طریق لینک بیلدینگ دستی در انجمن ها، تالار گفتگو، کامنت گذاری، فعالیت در شبکه های اجتماعی و یا Republish کردن محتوا سایت و حتی پست مهمان تعدادی بک لینک برای هر صفحه به صورت جداگانه با آنکر تکست های مختلف اما مرتبط بسازید تا اتوریتی سایت افزایش پیدا کند. بک لینکهایی که از قسمت نظرات یا کامنت می آیند. تا اینجا توضیحاتی در رابطه با امکانات افزونه یواست سئو حرفهای را به شما ارائه دادیم؛ که اولین بخش شامل بخش تغییر مسیر یا ریدایرکتها است که شما میتوانید توسط افزونه Redirection این کار را انجام دهید.

به عنوان یک فروشنده، شما برای گرفتن پروژهها پیشنهاد نخواهید داد؛ اما، در عوض باید کارهای خود را ارائه دهید تا کارفرماها با ایدههای ذهنی شما آشنا شوند. یک قابلیت خوب که این قسمت دارد این است که شما میتوانید توضیحات دلخواه خود را برای فیسبوک و دریتر بهصورت مجزا وارد نمایید.

به دلیل اینکه رفتار کاربران فیسبوک و دریتر با یکدیگر متفاوت است؛ شما میتوانید جملات متفاوتی را برای هریک از آنها در این قسمت بنویسید. قابلیت بعدی بخش Internal Linking Suggestion یا پیشنهاد برای لینکهای داخلی است؛ که شامل پیشنهاد پستهایی است که بهتر است در این پست به آنها لینک دهید.

دیدگاهتان را بنویسید