گوگل وبمستر چیست و چگونه به بهینه سازی سایت ما کمک میکند؟

صادق و با کیفیت باشید تا گوگل به شما اعتماد کند این شعار ما در تارینوتک است. بهترین زمان برای منتشر کردن این مدل تبلیغ در سایتهای دیگر این است که شما توانسته باشید به کمک کلمات کلیدی و موارد دیگر در سئو محتوایی، سایت خودتان را به صفحه اول یا دوم گوگل رسانده باشید. پس بهصورت کلی همیشه سعی کنید «انسان» باشید و هنگام خواندن محتوایتان توسط دیگران، آنان شمارا یک «ربات» تصور نکنند.

اگر نمیتوانید چیزهایی که مردم نیاز دارند را بهصورت خلاصه و کوتاه به آنان برسانید، احتمالاً باید مهارتهای خودتان در این زمینه را بهبود دهید. محتواهای تولیدشده شما باید طوری باشد که مردمدوست بدارند با آن ارتباط برقرار کنند؛ بنابراین در زمان نوشتن هر محتوا، تصور کنید که مخاطب روبروی شما قرار دارد و میخواهید مفهوم را به سادهترین شکل ممکن برای او توضیح دهید. قابلیت do not track ( اگر مایل نبودید که وب سایت ها فعالیت های شما را مورد ردیابی قرار دهند میتوانید از این قابلیت استفاده کنید. آموزش یکی از بهترین روش های کسب درآمد است.

همانطور که میدانید، یکی از اهداف اصلی موتورهای جستجو برآورده کردن هدف کاربر از جستجو کردن است؛ بنابراین وقتی کسی در گوگل سرچ میکند «خرید بستنی»، هیچ تمایلی برای دیدن پیتزاهای شما ندارد! یکی از روشهای بلند مدت بازاریابی ایجاد گروه در فیس بوک است. بعد از این هم پیشنهاد میکنیم حتماً نوین را در شبکههای اجتماعی دنبال کنید یا در خبرنامه عضو شوید چون یک سئوکار حرفهای همیشه باید به روز باشد و هر وقت اتفاقی در دنیای سئو رخ دهد حتماً در وبلاگ نوین دربارهاش مینویسیم. به هر اتفاقی که راجع به کسبوکار و برند شما در شبکههای اجتماعی رخ میدهد، سوشیال سیگنال میگوییم.

دلیل این کار این است که اکثر مردم برای دستیابی به اخبار جدید معمولاً در شبکههای اجتماعی جستجو میکنند و زمانی که شمارا در این فضا مشاهده کنند، قطعاً به دنبال URL شما میگردند. جمع کل آدرس های url ای که به وسیله ی فایل robot.txt ؛اجازه دستیابی به آنها مسدود شده است را نمایش می دهد. اگر به همه مواردی که تاکنون گفته شده به درستی عمل کنید و داستان ها، خاطرات و تصاویر مناسبی را با مردم به اشتراک بگذارید که شرح حال مردم باشد، محتوایی منتشر کنید که حلال مشکلات مخاطبانتان باشد این ارتباط احساسی ایجاد خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید