یا با ایمیل ما در ارتباط باشید

ایشان در سئو سایت، تخصص کامل داشته و قادر به تحلیل فروشگاه های اینترنتی و ارائه راهکارهایی برای بهبود بازدهی و فروش آنلاین این فروشگاه ها می باشد. در طول سال های اخیر ورکشاپ های حضوری و آنلاین علی پیر محبوبیت زیادی پیدا کرده و معمولاً این ورکشاپ ها با تعامل و انتقال تجربه زیادی برگزار می شود. ایشان نگارش اولین دیکشنری تخصصی کسب و کار اینترنتی را در سوابق کاری خود دارد و توانسته است در زمینه تجارت الکترونیک دوره های آموزشی تخصصی مختلفی برگزار کند. دوره خصوصی سئو دوره ای است که توسط محمد برگزار می شود و هدف از آن، یادگیری سئو در کوتاه ترین زمان ممکن است.

لازم به یادآوری است که قیمت شرکت در دوره آنلاین جامع جادوی سئو، ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است. قیمت این دوره ۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان بوده و به صورت کاملاً آنلاین و غیر حضوری می باشد. شما با شرکت در این دوره به صورت غیرحضوری می توانید صفر تا صد سئو را با برترین روش آموزشی دنیا را یاد بگیرید. او در تیر ماه ۱۳۹۳ نیوسئو را راه اندازی می کند و تا سال ۱۳۹۵ تیم خود را به ۱۵ نفر افزایش می دهد. یک اتفاق عجیب و به یادماندنی باعث شد امیر وارد حوزه وبمستری شده و پس از ساخت وبلاگ و آشنایی با ابزارهای برنامه نویسی علاقمند شود تا از طریق تجارت الکترونیک کسب درآمد کند.

اما به علت تحریم های خارجی و به دلیل اینکه دیتا سنتری سایتش روی هاست ۲۰۰ سایت ایرانی حذف شده به دلیل این تحریم ها بود، در طول یک شب هر دو سایت و در واقع کل بیزینسش را از دست می دهد. آقای قمصری در حال حاضر روی بیش از ۳ پروژه ملی در حال کار است.

آقای مهران منصوری فر به عنوان یک استاد سئو، در زمینه سیستم تبلیغات گوگل یا گوگل ادز کاملا تخصص داشته و سابقه کاری مفید ۶ ساله در این سیستم و همچنین سایر سیستم های تبلیغاتی آنلاین از جمله گوگل ادسنس، chitika و vibrant media دارد. آرمانیک، مدیر وب و موتن رو را می توان جزو پروژه های موفق آقای منصوری فر به شمار آورد. برای خرید رپورتاژ خبری می توانید با شماره تماس زوم تک در تماس باشید . گوگل آنالیتیکس: گوگل آنالیتیکس به شما این توانایی را میدهد تا درک بهتری از مشتریان خود داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید