یک سئوکار به چه تخصص هایی نیازمند است؟

که در ویدئو به صورت کامل توضیح داده شده و برای دیدن کلیه آموزشهای سئو به صفحه سئو میهنوردپرس مراجعه کنید. کد 307 (بهطور موقت تغییر مسیر داده شد) فرق بین ریدایرکت موقت و دائم این است که در ریدایرکت دائم گوگل تمامی امتیازاتی مثل سئو و رنکینگ آن صفحه را به صفحه جدید منتقل میکند ولی در حالت 307 به دلیل این که این ریدایرکت ها به صورت موقت است و دائمی نیستند امتیازات url را نگاه میدارد و آن را منتقل نمیکند، چون ممکن است نخواهید صفحه را منتقل کنید و پشیمان شوید.

کد 301 (کاملاً منتقل شد) زمانی استفاده میشود که میخواهید بهصورت کامل اطلاعت خود را منتقل کنید، یعنی به رباتهای گوگل میگوییم این نشانی برای همیشه به نشانی دیگر منتقل شد. میبینید که redirect خودکار انجام میشود و کاربر اگر آدرس قبلی را در گوگل جستوجو کند به این صفحه منتقل میشود و خطای یافت نشد را نمیگیرد. مهمتر از همه اینکه کاربر در وبسایت ما سردرگم نشود، چون ممکن است کاربر قبلاً یک صفحه از وبسایت ما را به خاطر سپرده باشد ولی حالا با جستوجو کردن همان صفحه با error 404 (یافت نشد) روبهرو میشود که این پوئن منفی برای ما چه در ذهن مخاطب و چه ازنظر گوگل دارد.

مشکل این سیستم در ایران اینه که ایرانی ها این سیستم را نمیشناسن و اطلاعات نسبتا کمی در این سیستم وجود دارد چون افراد کمی دخلش ثبتنام کردن. ما اعتقاد داریم وقتی می توان از مسیر صحیح و اصولی خدمات سئو و بهینه سازی سایت را انجام داد و یک نتیجه طولانی مدت را گرفت دلیلی بر تمرکز روی ترفند های زود گذر سئو کلاه سیاه وجود ندارد. این سرویس یک بخش دارد که در آن اگر با gmail وارد شوید وارد سرچ کنسول گوگل شما میشود و کلمات کلیدی سایت شما را بررسی میکند و بر اساس جمع بندی اطلاعات سرچ کنسول تمام افراد دنیا، اطلاعات کاملی را در اختیار شما میذاره.

تنظیمات تغییر مسیر در یوآست سئو جه اهمیتی دارد؟ در این جلسه از آموزشهای یوآست سئو قرار است به تغییر مسیرها یا redirect ها بپردازیم. کد 410 (محتوای حذف شده) این برای زمانی است که شما میخواهید یک آدرس را وارد کنید و این نشانی را به هیچ صفحه دیگری ریدایرکت نکنید و از طرفی خطای 404 در جستوجو کنسول گوگل برای شما ثبت نشود. برای اینکه این کار زمانبر نشود و نخواهید تکتک صفحات را پیوند دهید میتوانید در اینجا بگویید هر URL با فلان مشخصه را تغییر مسیر بده به پیوند دلخواه شما. بنابراین هر چه تعداد بک لینک هایتان بیشتر باشد، گوگل بیشتر به شما اعتماد می کند و رتبه سایتتان را بالاتر می برد.

دیدگاهتان را بنویسید