10 سئوکار برتر ایران + بهترین مشاور و متخصص سئو – ایران فاندر

تنها راه که به صفحه اول گوگل برسید این است که آموزش سئو را ببینید و یاد بگیرید که چطور به ساده ترین شکل ممکن و بهترین حالت میشود یک سایت را سئو کرده به صفحه اول گوگل رساند. قاعدتاً منابع و مراجع یک مقاله به خود مقاله و موضوع ان بسیار نزدیک هستند، شما می توانید با بررسی آنها کلماتی کلیدی و واژه های جستجوی جدیدی را پیدا کنید که ممکن است وقتی آنها را در موتور های جستجو وارد میکنید حیرت زده شوید که چرا این به عقل خودم نرسید که این واژه ها را هم امتحان کنم.

به طور کلی می توان گفت رپورتاژ آگهی با آگهی های معمولی تفاوت زیادی دارد، زیرا توجه این نوع از آگهی ها بر روی محتوا است که بیشتر به معرفی محصولات و کسب کار شما میپردازد، در مقابل بنرهای تبلیغاتی که هیچ گونه توضیحی در مورد محصول شما ارائه نمی دهند در فضاهای مجازی و وب سایت ها بسیار زیاد شده اند و معمولاً به چشم مخاطبان نمی آیند و برای مشاهده این آگهی ها ترغیب نمی شوند اما رپوتاژ آگهی در بست فارسی به دلیل اینکه به شکل خبری منتشر می شود و توضیح مناسبی برای محصولات ارائه می دهد در وب سایت های خبری مورد توجه زیادی از مخاطبان قرار می گیرد.

جادوگر سئو با در اختیار داشتن سئوکارهای مجرب و حرفه ای در این زمینه میتوانند سایت شما را در کلمات کلیدی مختلف بالا آورده و به رشد مخاطب و فروش شما کنند. برای انتخاب کلمات کلیدی کانونی وارد سایت نیل پتل، بخش پیشنهاد کلمه کلیدی شوید که در واقع به آن Ubersuggest میگویند و به شما اجازه میدهد کلمه کلیدی خود را وارد و سرچ کنید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید، کیورد پلنر میانگین حجم جستوجو هر کلمه کلیدی و رنج قیمت هر کلیک در گوگل ادز را به شما نشان میدهد. هر چند تبلیغات گوگل یکی از موثرین و هدفمندترین روشهای تبلیغاتی در دنیاست، اما دقت کنید که تبلیغات گوگل به هیچ عنوان جای سئو را نمیگیرد .زیرا تبلیغ شما تا زمانی نمایش داده میشود که پول پرداخت کنید.

برای این مورد باید دنبال کاربرانی باشید که مطالب و موضوع سایت شما برای آنها حائز اهمیت باشد. از عواملی که بر مدت زمان سئو سایت اثر می گذارد، فعالیت رقبا، سرعت بارگذاری سایت، نحوه برقراری ارتباط کاربران با سایت، به روز رسانی های الگوریتم های گوگل و… به عنوان مثال از نقطه نظر جستجو، بک لینک های پر ریسک می توانند Disavow شده یا اینکه به کل پاک شوند. روی یک پروژه تگ های موجود توی head صفحه درست به کار نرفتن! اجرا روی بقیه پلتفرم ها به عهده تیم فنیه و یک متخصص سئو نیازی به بلد بودن اونها نداره.

دیدگاهتان را بنویسید