5. با خوشحالی به پایان برسد

یکی دیگر از نکاتی که هنگام تهیه رپورتاژ آگهی باید در نظر بگیرید این است که مطلب شما طولانی نشود. قبل از هر چیزی، شما باید اقدام به نصب یکی از افزونههای رایگان وردپرس کنید. این نوع رپورتاژ باید بگونه ای باشد که توجه کاربران و بازدید کنندگان را به خود جلب کند. قرار دادن لینک وب سایت در Reddit جدا از دیگر شبکههای اجتماعیست، چرا که کاربران آن خیلی بی رحمانه با این موضوع برخورد می کنند.

استفاده از ابزراهایی مانند Buffer یا Hootsuite میتواند در این کار کمک زیادی به شما کند. برای لینک گیری از ا انکر تکست با کلمه کلیدی خود در رپورتاژ استفاده نمایید. منظور از کسب و کارهای مکمل، آنهایی هستند که مخاطبین هدف آنها با شما یکیست اما محصول متفاوتی را تولید می کنند و در نتیجه رقیب شما محسوب نمی شوند. انجام این کار بسیار ساده بوده اما اغلب دست کم گرفته می شود، مخصوصا در شرایطی که ما در شبکههای اجتماعی زیادی عوضویت داشته باشیم. اگر هنوز لینک وب سایت خود را در پروفایل شبکههای اجتماعی خود قرار نداده اید، هم اکنون نسبت به انجام آن اقدام کنید.

اما اگر موفق به این کار شدید، بک لینک با ارزشی برای سایت خود ایجاد کرده اید. اگر هنوز اقدام به این کار نکرده اید، خیلی ساده صفحه کمپانی برای سایت خود ایجاد کرده و به سایت خود لینک دهید. برای کسب بک لینک از اینگونه وب سایتها پیشنهاداتی در مورد تبادل پست مهمان به آنها ارائه دهید و یا یک کمپین بازاریابی مشترک ایجاد کنید. کارشناس فروش بر اساس سیاست هایی که در بخش بازاریابی تنظیم شده به برقراری ارتباط با مشتری، مذاکره جهت فروش، ارائه قیمت و نهایتا ثبت قرارداد یا فروش محصول و خدمات اقدام می کند.

دیرکتوری هایی که به لیست کردن کسب و کارها بر اساس محلشان می پردازند نیز سوژه های خوبی برای لینک سازی به شمار می روند. بله، با کار کردن بر روی سئوی سایت تان، میتوانید به رتبه ۱ گوگل برسید اما این کار ممکن است خوشبینانه بین ۳ ماه تا یک سال زمان ببرد. دیوان بینالمللی تجارتدر قانون آگهیهای خود که در سال ۱۹۹۷ به تصویب رسانده خواهان مشخص کردن تبلیغات میشود تا مخاطبان قادر به تشخیص آن شوند در سالهای اخیر مواردی برجسته از این پدیده در تلویزیون دولتی ایران مشاهده شده که از جمله میتوان از برنامه عمو پورنگ که داریوش فرضیایی آن را تهیه کرده نام برد.

دیدگاهتان را بنویسید